lightsheer desire4

LightSheer DESIRE®, czyli depilacja laserem

Depilacja często kojarzy się z bólem i stratą czasu – szczególnie wtedy, gdy jest przeprowadzana metodami domowymi. W XXI wieku nie musisz jednak korzystać z mało skutecznych i wywołujących dyskomfort sposobów na usuwanie owłosienia, ponieważ masz alternatywę – w Centrum Medycyny i Estetyki w Kielcach polecamy jedną z najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych metod depilacji, mianowicie LightSheer DESIRE®.

Na czym polega i dlaczego warto z niej skorzystać?

W dzisiejszych czasach laser jest niezwykle przydatny w wielu zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, a producenci nowoczesnych urządzeń prześcigają się w tym, by tworzyć coraz bardziej innowacyjne i skuteczne rozwiązania. Jednym z nich jest właśnie LightSheer DESIRE®, który pozwala na przeprowadzenie zabiegu depilacji szybko, bezpiecznie i bez poczucia jakiegokolwiek dyskomfortu.

Jak to możliwe?

Wynika to oczywiście z zastosowania wspomnianego lasera – w tym wypadku jest to laser LightSheer, stworzony przez znaną i cenioną na całym świecie markę Lumenis.

Zastosowano w nim  głowicę zabiegową o wymiarach 9×9 mm. Głowica ta posiada dodatkowo specjalne właściwości –LightSheer ET wyposażona została w specjalny system chłodzący,

Co dają te rozwiązania?

Przede wszystkim możliwość skutecznego i szybkiego depilowania wszystkich powierzchni na ciele Pacjenta – zarówno tych największych, jak i mniejszych, o wiele trudniej dostępnych.

lightsheerdesire2
lightsheer desire 1